EDC baterky

Baterky EDC alebo mini baterky sú zvyčajne malé baterky (menšie ako 10 cm alebo menej ako 50 g), ktoré môžu byť užitočnými spoločníkmi v každodennom živote, pretože sa zmestia na kľúče alebo do vrecka bundy a uľahčujú každodenný život pri drobných prácach v domácnosti.

V popise baterky je uvedené, či sa dodáva s batériou NI-MH alebo Li-ion a nabíjačkou, veľkosť (18650, 16340, 14500 atď.) a napätie (1,2 V, 3,7 V atď.) odporúčanej batérie a či má alebo nemá zabudovanú nabíjačku, aby ste si mohli vybrať príslušenstvo, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu baterku pre vás! Zoraďte produkty podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu a pomocou filtrov zobrazte len tie produkty, ktoré sú pre vás vhodné. Ak sa stále neviete rozhodnúť, kontaktujte našich odborníkov na uvedených kontaktných údajoch zákazníckeho servisu a oni vám pomôžu správne sa rozhodnúť.

 

Svietidlá sa používajú v širokej škále aplikácií, najčastejšie na turistiku, lov, stavbu, rybolov, stráženie, horolezectvo, jaskyniarstvo alebo len na prácu okolo domu a venčenie psov.

Aký druh baterky potrebujete?

Baterka môže byť dôležitým nástrojom na každodenné použitie, na šport alebo aj ako pracovný nástroj, preto sa pred kúpou oplatí premyslieť, aké sú vaše potreby, aby ste si mohli vybrať ideálny nástroj pre vás. Aký výkon by mala mať, ako dlho by mala vydržať, akú farbu by malo mať jej svetlo? Chcete v úzkom lúči vidieť až na vzdialenosť 3 000 metrov, alebo chcete, aby sa svetlo rozprestieralo na širokom priestore? Malo by byť nárazuvzdorné a/alebo vodotesné? Hľadáte jednu konkrétnu značku, možno Astrolux, Sofirn, Manker, Acebeam, Armytek, Thrunite, Wuben a Convoy alebo Lumintop? Mal by mať zabudovanú nabíjateľnú batériu alebo by mal byť vymeniteľný? Mal by sa dodávať v balíku, alebo by ste si radšej vybrali? Mal by sa dodávať s dostupným diaľkovým spínačom, klipom, puzdrom, difúzorom alebo iným príslušenstvom? Chcete čo najmenej režimov alebo preferujete čo najviac režimov, prípadne hľadáte firmvér Anduril? Chcete magnetickú krytku? Je dôležité, aby ste mohli nabíjať z USB? Na aký účel ho kupujete? Konkrétne na lov? Alebo na potápanie? Akú značku batérie by ste mali mať? Cree, Osram, Samsung alebo Luminus? Na všeobecné použitie, na prácu okolo domu, ale aj na výlet? Aká značka by to mala byť? Je dôležité mať známu značku, alebo sa radšej spoliehate na odborníkov či publikum na fóre? Alebo je to jedno, dôležitá je cena? Malý alebo veľký? Klasická čierna alebo nápadnejší kúsok? Ak je dôležité, aby sa vám zmestil do vrecka, alebo ak ho chcete mať radšej na vážnejšie záležitosti, je to iné: koľko ste ochotní minúť? Existuje svetlo za 10 USD a existuje baterka aj za 1000Usd a medzi nimi je veľa možností. To, čo je pre vás dôležité a čo chcete, možno ľahšie zistíte z vyššie uvedeného. Ak máte odpovede na vyššie uvedené otázky, potom príďte do nášho internetového obchodu a prezrite si naše kvalitné baterky, kde si pomocou filtrov vľavo môžete vybrať tú správnu.

Naše stránky sme navrhli tak, aby ste si pomocou filtrov mohli zúžiť potenciálne lampy z množstva, ktoré máme k dispozícii, a tak si ľahšie našli tú ideálnu. A ak si stále neviete vybrať alebo ste sa stratili v množstve značiek, veľkostí a funkcií, kontaktujte nás a náš tím zákazníckeho servisu vám bude k dispozícii, aby vám pomohol nájsť dokonalú baterku, ktorá bude vaším verným spoločníkom po dlhé roky.