Blog

16
Február

Čo bude nové a aké sú trendy pre rok 2022? Aké sú najnovšie a najlepšie LED diódy? Kliknutím sem získate podrobné informácie!

16
Február

Pri výbere batérie je potrebné zvážiť niekoľko vecí, preto som zhrnul hlavné body do niekoľkých slov:

Ak si kúpite menšiu alebo väčšiu batériu, nebude vám pasovať, nedosiahne na póly alebo bude hrkať, takže ak je na nej napísané, že má veľkosť 18650, kúpte si ju. Na čo sa ešte musíte zamerať, aby ste si vybrali správnu batériu?

16
Február

Ak sa rozhodnete kúpiť nabíjačku, čoskoro narazíte na otázku uvedenú v nadpise, pretože je k dispozícii veľa rôznych nabíjačiek a nie je jasné, ktorá je pre vás ideálna. Pripravili sme pre vás niekoľko najdôležitejších otázok, ktoré by ste si mali položiť, aby ste sa uistili, že si kúpite nabíjačku, ktorú naozaj potrebujete

16
Február

Jedna z najlepších bateriek firmwire, ale trochu zložité, po kliknutí môžete nájsť, ako používať

16
Február

Asi najznámejším meraním je svetelný tok, ktorý sa meria v lúmenoch. Táto hodnota udáva celkový výkon vyžarovaný svetelným zdrojom vážený krivkou Λ. Krivka Λ udáva citlivosť oka v závislosti od vlnovej dĺžky, keďže ľudské oko nie je rovnako citlivé na všetky vlnové dĺžky. Na prvý pohľad to môže znieť komplikovane, ale je to ľahké pochopiť na konkrétnom príklade: ak sú dva rovnaké svetelné zdroje s výkonom 1 W a jeden je zelený a druhý červený, tak aj keď majú rovnaký výkon, zelený zdroj bude mať vyšší svetelný tok, pretože ľudské oko "lepšie" vníma zelenú farbu.

16
Február

Dnes už prakticky neexistujú baterky, ktoré by nesvietili LED diódami, pretože sú najmodernejším a najúčinnejším prostriedkom na zabezpečenie svetla v prípade potreby. Športové svietidlá nie sú výnimkou, preto sa oplatí trochu objasniť, ktorá LED dióda čo dokáže, pretože sú medzi nimi obrovské rozdiely

16
Február

Baterka môže byť dôležitým nástrojom na každodenné použitie, pri športe alebo aj ako pracovný nástroj, preto sa pred kúpou oplatí premyslieť, aké sú vaše potreby, aby ste si mohli vybrať ideálnu baterku.Na tento účel sme zostavili zoznam vecí, na ktoré si treba dávať pozor: