Odstúpenie

Spoločnosť Weisson Kft. poskytuje Kupujúcemu možnosť odstúpiť od zakúpeného produktu do 14 kalendárnych dní od prijatia produktu v internetovom obchode Sportlampa. Odstúpenie je možné len pre nepoužité produkty.

Postup pri odstúpení je nasledujúci:

  1. Najprv nás, prosím, informujte o vašom zámere odstúpiť od zmluvy na info@sportlampa.com, aby sme mohli očakávať pripravený balík.

  2. Produkt nám zašlite späť na adresu Weisson Kft., Maďarsko, 2241 Sülysáp, Tápió utca 3., až po konzultácii s nami cez email.

  3. Pred vrátením produktu nám, prosím, pošlite fotografiu produktu, ktorý chcete vrátiť, a po zabalení produktu nám pošlite aj fotografiu balenia na info@sportlampa.com.

  4. Prosíme, zvážte nasledovné počas vrátenia:

    * Nepoužívajte pôvodné balenie produktu ako obal, ale použite kartónovú krabicu alebo bublinkovú obálku s nejakou formou výplne vo vnútri, aby sa zabezpečilo, že produkt sa nebude pohybovať v krabici. Ak je pôvodné balenie zlepené alebo prerezané, produkt už nemôže byť predaný bez znehodnotenia, a preto v tomto prípade môže spoločnosť Weisson Kft. účtovať poplatok za znehodnotenie až do výšky 10% z pôvodnej kúpnej ceny vráteného produktu.

    * Do balíka, prosím, vložte vyplnené vyhlásenie o odstúpení (alebo akýkoľvek dokument obsahujúci číslo objednávky, meno, telefónne číslo, emailovú adresu a dôvod vrátenia), aby sme mohli balík po jeho príchode do skladu ľahšie identifikovať.

  5. Po prijatí produktu prevedieme kúpnu cenu produktu na bankový účet poskytnutý Kupujúcim do 10 bankových dní.

Pre ďalšie informácie o právnom pozadí a podrobnostiach odstúpenia, prosím, odkazujte na Všeobecné obchodné podmienky.