Lov

Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment bateriek pre poľovníkov a poľovníckeho príslušenstva. Nazývame ich diaľkové, ale ľahké poľovnícke svietidlá na zbraň, ktorých spoločným znakom je sústredené svetlo a veľký dosah. Výrobcovia to zvyčajne dosahujú použitím veľkej hlavy, zrkadlovo hladkého reflektora a špeciálnej LED diódy s nízkou spotrebou energie. Dôležité je, že nízka svietivosť nie je v tejto kategórii nevýhodou, dlhý dosah zabezpečuje iný ukazovateľ, kandela. O svietidle s dlhým dosahom (alebo v anglickej terminológii thrower flashlight) možno povedať, že má dosah približne 6-700 metrov, v súčasnosti je horná hranica približne 3000 metrov (!!!). V popise baterky je uvedené, či je súčasťou balenia Li-ion akumulátor a nabíjačka, a v popise je uvedená aj veľkosť (18650, 21700, 14500 atď.) a napätie (1,2 V, 3,7 V atď.) odporúčaného akumulátora, prípadne či baterka obsahuje zabudovanú nabíjačku, či balenie obsahuje diaľkový spínač, držiak alebo iné užitočné príslušenstvo, takže si môžete kúpiť balenie baterky, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Pomôžeme vám vybrať balík poľovníckych svietidiel, ktorý vám bude najlepšie vyhovovať! Zoraďte produkty podľa obľúbenosti, ceny alebo názvu a pomocou filtrov zobrazte len tie produkty, ktoré sú pre vás vhodné. Ak sa stále neviete rozhodnúť, kontaktujte niektorého z našich odborných poradcov na uvedených kontaktných údajoch zákazníckeho servisu a oni vám pomôžu správne sa rozhodnúť.

Ďalej
 

Svietidlá sa používajú v širokej škále aplikácií, najčastejšie na turistiku, lov, stavbu, rybolov, stráženie, horolezectvo, jaskyniarstvo alebo na prácu okolo domu a venčenie psov.

Aký druh baterky potrebujete?

Baterka môže byť dôležitým nástrojom na každodenné použitie, na šport alebo aj ako pracovný nástroj, preto sa pred kúpou oplatí premyslieť, aké sú vaše potreby, aby ste si mohli vybrať ideálny nástroj pre vás. Aký výkon by mala mať, ako dlho by mala vydržať, akú farbu by malo mať jej svetlo? Mal by byť svetelný lúč úzky, ale viditeľný až na vzdialenosť 1000 metrov, alebo by mal byť rozptýlený na veľkú plochu? Malo by byť nárazuvzdorné a/alebo vodotesné? Hľadáte jednu konkrétnu značku, možno Astrolux, Sofirn, Manker, Acebeam, Armytek, Thrunite, Wuben a Convoy alebo Lumintop? Mal by mať zabudovanú nabíjateľnú batériu alebo by mal byť vymeniteľný? Mal by sa dodávať v balíku, alebo by ste si radšej vybrali? Mal by sa dodávať s dostupným diaľkovým spínačom, klipom, puzdrom, difúzorom alebo iným príslušenstvom? Chcete čo najmenej režimov alebo preferujete čo najviac režimov, prípadne hľadáte firmvér Anduril? Chcete magnetickú krytku? Aké batérie alebo akumulátory, ako sa dá nabíjať? Je dôležité, aby sa dal nabíjať z USB? Na aký účel ho kupujete? Konkrétne na cyklistiku? Alebo na potápanie? Akú značku batérie by ste mali mať? Cree, Osram, Samsung alebo Luminus? Na všeobecné použitie, na prácu okolo domu, ale aj na výlet? Aká značka by to mala byť? Je dôležité mať známu značku, alebo sa radšej spoliehate na odborníkov či publikum na fóre? Alebo je to jedno, dôležitá je cena? Malý alebo veľký? Klasická čierna alebo nápadnejší kúsok? Ak je dôležité, aby sa vám zmestil do vrecka, alebo ak ho chcete mať radšej na vážnejšie záležitosti, je to iné: koľko ste ochotní minúť? Existuje baterka za 10 USD a existuje aj baterka za 1000 USD a medzi nimi je veľa možností. To, čo je pre vás dôležité a čo chcete, možno ľahšie zistíte z vyššie uvedeného. Ak máte odpovede na vyššie uvedené otázky, potom príďte na stránku sportlampa.hu a prezrite si naše kvalitné svietidlá, kde si pomocou filtrov vľavo môžete vybrať to pravé.

Naše stránky sme navrhli tak, aby ste si pomocou filtrov mohli zúžiť potenciálne lampy z množstva, ktoré máme k dispozícii, a tak si ľahšie našli tú ideálnu. A ak si stále neviete vybrať, alebo ste sa stratili v množstve značiek, veľkostí a indikátorov, kontaktujte nás a náš tím zákazníckeho servisu vám bude k dispozícii, aby vám pomohol nájsť dokonalú baterku, ktorá bude vaším verným spoločníkom po dlhé roky.

Ďalej